Среда, 30.09.2020, 23:49
Приветствую Вас Гость | RSS

Теміртау қаласының №9 мектеп-лицейі

Сайт мәзірі

Мектеп жаңалықтары

Пән олимпиадалары

Мектепішілік пән олимпиадасы.

2017 жылдың 26-27 қазанында мектебімізде мектепішілік пән олимпиадасы өтті.

Пәндер бойынша олимпиадаға қатысқан оқушылар саны.515 оқушы. (5-11 сыныптар)

Осы мектепішілік пән олимпиадасынан жүлделі орын алған (1-орынға ие болған) оқушылар қалалық 8-11 сыныптар арасындағы республикалық пән олимпиадасына қатысты.

Қалалық 8-11 сыныптар арасындағы қалалық пән олимпиадасы.

2017 жылдың 7-8 желтоқсанында №21 ЖББОМ –те 8 сынып /жаратылыстану –математикалық, гуманитарлық/ және 9 сынып /гуманитарлық/ бағыттағы пәндердің пән олимпиадасы, ҚИТУ –те 9-11 сынып оқушыларының / жаратылыстану –математикалық, гуманитарлық бағытта/ пәндердің пән олимпиадасы өтті.

  • 39 оқушы қатысты.

Олимпиада нәтижесі:

 

сынып

Орын

Мұғалімі

1

Қосаева Ұлжан

9

ІІІ

Нурымов Молдаш Айбаевич

3

Тилегенова Асыл

9

ІІІ

Тилеумбетова Гульмира Нурибековна

4

Асанханова Аружан

9

ІІ

Хавий Харашаш

6

Бекболат Маралбек

11

І

Хавий Харашаш

8

Қосаева Айгерим

11

ІІІ

Балабаева Айгул Темиргалиевна

11

Мухамади Анель

10

ІІ

Жубанаева Гулнар Базарымбетовна

13

Құтымуратова Фариза

9

ІІІ

Менликулова Нургул Бахтыхалиевна

16

Умбетова Акнур

8

ІІ

Жуламанова Союзхан Мирзабаевна

17

Айкинбаева Динара

8

ІҮ

Сейтбекова Гулнур Ержановна

19

Уатхан Асқарбек

8

ІІ

Жубанаева Гулнар Базарымбетовна

20

Алтаев Медеу

8

ІҮ

Асадова Мадина Тұрсынбаевна

Қалалық 5-7 сыныптар арасындағы пәндік олимпиада

6 сәуірде №2 ЖББОМ де 5-7 сыныптар арасында пәндік олимпиада өтілді. Олимпиадаға №9 мектеп-лицейінен 5-7 сынып арасынан барлығы 25 оқушы 11 пәннен қатынасты.

Осы оқушылар ішінен 1-4 орын иеленген оқушылар:

Оқушылардың аты-жөні

Сынып

Пән

орын

Мұғалімнің аты-жөні

1

Умирзақов Жасұлан

6

Қазақстан тарихы

IV

Сейтбекова Гульнур Ержановна

2

Килькаева Гулнур

5

Орыс тілі

III

Оразова Закира Бекмурзаевна

3

Туреханов Максад

7

Орыс тілі

III

Балабаева Айгул Темиргалиевна

4

Жунусова Аружан

6

Орыс тілі

IV

Байленова Жибек Киынбековна

5

Солтаншаровқызы Лаура

6

Қазақ тілі

II

Бекмуратова Гулнар

6

Фархатова Торғын

5

Қазақ тілі

III

Абдикаримова Айнур

7

Жолдасбаева Әсем

7

Математика

II

Аюуш Гулжамал

8

Омирбаева Жанна

7

Биология

III

Игишева Айгерим Куановна

9

Нурханова Анель

7

Химия

IV

Тилеумбетова Гульмира Нурибековна

10

Есенгельдиев Нуржан

7

Информатика

IV

Султанова Ырысай Жавенгировна

11

Нурбаева Балнур

5

жаратылыстану

IV

Ахметова Құндызай

4 сыныптар арасындағы қалалық пән олимпиада нәтижесі

Аты-жөні

пәні

жетекшісі

орны

1

Уатхан Досжан

математика

Хавдолда Ардах

ІІ

2

Жанузақ Акерке

казақ тілі

Ховдолда Ардах

ІІ

3

Базарова Амина

орыс тілі

Каратаева Маржан

ІІ

4

Өмірбек балауса

ағылшын

Тілейхан Айгерим

ІІ

5

Жакашова Молдір

математика

Шотка Ганибат

ІІІ

 

 

 

 

 

 

«  Сентябрь 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930



"Теміртау қаласының №9 мектеп-лицейі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі© 2020